Kadromuz

Dr. Ufuk Zengin

Ufuk Zengin 1994 İstanbul'da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da tamamlaması ardından 2013 yılında Mehmet Baydar Lisesinden mezun olmuştur. 2018 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Botoks uygulamaları üzerine sertifikaları bulunmaktadır. Multidisipliner olarak 3 senedir kliniğimizde hizmet vermektedir.

Dr. Mehmet Ali Güven

İlk ve orta eğitimini Rize de tamamladıktan sonra 2001 yılında Ege Üniversitesi Diş hekimliği fakültesine girdi. 2008 Yılında Konya Selçuk Üniversitesi Diş hekimliği fakültesi Ağız, Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Ana bilim dalında Doktora eğitimine başladı 2008-2010 yılları arasında Konya'da devam ettiği doktora eğitimini 2010-2012 Yılları arasında Ankara Başkent Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesinde devam ederek 2012 yılı Eylül ayında Bilim doktoru, Ağız ve Çene Cerrahı Uzmanı unvanlarınıalarak doktora eğitimini tamamlamıştır. 2013 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Ana bilim dalında Yrd. Doç. Dr. kadrosuna atanarak Akademik kariyerine devam etmiştir. 2014 Yılından itibaren Özel sektörde Çalışmaya devam etmektedir.
Mesleki İlgi Alanları:
Çene kemiklerinde oluşan Defektlerin Rekonstruksiyonu,
Mikroskobik Minimal İnvaziv İmplant Cerrahisi,
Mikroskop destekli Sinus lifting uygulamaları,
Ağız, Diş ve Çevre Dokularında Yumuşak Doku eksikliklerinin Giderilmesi,
Mikroskobik yumuşak doku cerrahisi,
Biyolojik Bone Augmentasyon ( çene kemiklerindeki defeklerin sentetik materyaller ile değil kişinin kendi dokularının kullanılarak onarılması)
Mikroskobik Apikal Cerrahi (Diş köklerindeki enfeksiyonların cerrahi tedavileri)
Gömülü 20 yaş Dişleri
Tempora Mandibular Eklem (Çene Eklemi ) Rahatsızlıkları
Mikro cerrahi,
Çene Kist ve Tümörleri.